BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

(VIDEO) Zbuloni arsyet! Moderatorja e njohur e Top Channel dhe njëkohësisht ish-kandidatja për deputete e PD-së qesh dhe qan për Berishën dhe Ramën: Të gjithë kryeministrat e botës janë budallenj, ky i joni është i zgjuar!

(VIDEO) Zbuloni arsyet! Moderatorja e njohur e Top Channel dhe

Këtë të shtunë në “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar moderatorja Ori Nebijaj. Ajo ka diskutuar me Tean, Olesian dhe Kristën për temat më pikante aktuale.

Mes shumë fotosh dy prej tyre kanë qenë dhe Sali Berisha në lëvizjen e tij politike “Foltorja” dhe Edi Rama që ka hapur Tik Tok.

Teksa i ka komentuar Ori ka thënë për Berishën se ishte koha që rinia të merrte drejtimin sepse çdo person ka kohën e tij. Për më tepër dikush që bën shumë mungesa nuk mund të kërkojë të futet në provim. Pas kësaj teksa ka parë që kryeministri Rama ka hapur Tik Tok, Ori ka thënë:

“Në të gjithë botën kryeministrat nuk merren me rrjetet sociale sepse kanë shumë halle, vetëm ky i joni rri gjithë kohën aty. Domethënë të gjithë kryeministrat e botës janë budallenj, ky i joni është i zgjuar!”.

Më pas Ori ka zgjedhur të qeshë me foton e Berishës, e të qajë me të Ramës, duke qenë se e tillë ishte edhe intervista: “Ori qesh, Ori qan”.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë: