Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

VIDEO/Brenda shtëpisë luksoze të deputetit shqiptar, detajet që i lanë të gjithë pa fjalë (Duke filluar nga filxhanët me foton e Enver Hoxhës...)

Postuar: 05/12/2018 - 09:17

Mediat në Kosovë i kanë  kushtuar së fundmi vëmendje deputetit të njohur të Kuvendit Milaim Zeka. Deputeti, i njohur për karakterin e tij kontrovers tregon se si është të jetosh vetëm me femra.

"Tash thojnë të gjithë njerëzit, unë i kam katër vajza dhe jam njeriu më me fat në jetë. Dy vajzat e mëdhaja i kam në Suedi. Përparësitë janë se dhurojnë dashuri, ndërsa vështirësitë është se ndonjëherë vihen të gjitha kundër meje", ka thënë deputeti.

Ndërsa i ka treguar gazetarit edhe ambientet e shtëpisë së tij, një detaj i veçantë vihet re në kuzhinë e Zekës. Aty shihen dy filxhanë me portretet e dikatorit Enver Hoxha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.

Për më tepër ndiqni videon: 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 23:01

Almeda Abazi ka postuar për herë të parë foto me djalin dhe bashkëshortin e saj Tolgahan.Djali i tyre erdhi në jetë më 5 Maj të këtij viti dhe çifti zgjodhi të pagëzojë me emrin Efehan.

Postuar: 21/05/2019 - 20:40

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Postuar: 21/05/2019 - 20:22

 Nëse është dikush që ka bërë ndryshime rrënjësore në pamjen e saj, ajo është Rudina Demacaj

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përdi

Postuar: 21/05/2019 - 19:01

Pakkush është në dijeni që  kur takon Papën ekziston një kod i caktuar veshjeje.Njësoj si në

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram,

Postuar: 21/05/2019 - 16:44

Ai u përfol gjerësisht në media për lidhjen romantike me moderatoren simpatike Jonida Vokshi.Sard