BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

VIDEOJA që po thyen rrjetin / Shihni si përgjigjet Bora Zemani kur Donald Veshaj e pyet nëse ka parë ndonjëherë porno

VIDEOJA që po thyen rrjetin / Shihni si përgjigjet Bora Zemani kur

Ndër historitë më të komentuara të dashurisë në vitin që lamë pas ishte ajo e moderatores, Bora Zemani dhe aktorit, Donald Veshja.

Lidhja e tyre u bë edhe më publike me hyrjen e aktorit në Big Brother VIP, ku dyshja patën edhe një takim romantik në javët e para të spektaklit.

Kur gjithçka dukej se po shkonte mirë për çiftin, aktori filloi një intimitet të madh me banorën tjetër të shtëpisë, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Dyshja më pas filluan lidhjen e cila po vazhdon akoma, ndërsa mbetet ndër ngjarjet më të komentuara në shoëbizz-in shqiptar.

Megjithatë, lidhur me këtë trekëndësh prezantuesja ka qëndruar e heshtur, duke reaguar vetëm një herë përmes një postimi në Instastory.

Por fansat nuk kanë mbetur të heshtur. Ata kanë nxjerrë një moment nga emisoni që Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj moderuan sëbashku por që moderatorja u shkëput pasi mori postin tek Përputhen.

VIDEOJA që po qarkullon në rrjet:

Romeo Veshaj: Ku e lamë ne muhabetin

Donald Veshaj: Tek porno

Bora Zemani: Ti qenkë trapi ktu, jo ky

Donald Veshaj: Do flasim për seksin, e sdo flasim për porno? Ti s'ke parë ndonjëherë porno?

Bora Zemani: Je mirë mo, çfarë janë këto pyetje

Donald Veshaj: Nuk ke parë, ti Romeo ke parë

Romeo Veshaj: Jo, unë jam për dashurinë