BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x
BREAKING NEWS

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas ‘bombën’ për Ilir Metën

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas
x
BREAKING NEWS

“Meta ka qenë nën ndikimin e Berishës”, Fatos Klosi nxjerr prapaskenat dhe tregon si i mashtroi ish-Presidenti: Në historinë e famshme të Poliçanit ai ka...

“Meta ka qenë nën ndikimin e Berishës”, Fatos Klosi
x

Gossip

“Vija me lot, e ikja me lot”/ Inva Mula rrëfen pengun e madh të jetës dhe ka të bëjë me djalin e saj dhe Pirro Çakos

“Vija me lot, e ikja me lot”/ Inva Mula rrëfen pengun e madh

Ajo është nga divat që na bën më së shumti krenare në botë, por pak dimë për përjetimet e saj në jetën personale e familjare. Së fundmi, ajo ka treguar vështirësitë e jetës si një diva në raport me të birin.

“Në gjithë karrierën time, e vetmja gjë që më ka mbetur e parealizuar është se çdo herë kam qenë duke vrapuar. Se pas çdo shfaqje, në vend që të pushoja, kam qenë duke vrapuar për të kapur ose avionin, ose trenin, ose makinën për të takuar djalin.

Dhe asnjëherë s’kam qenë e përmbushur. Vija me lot, e lija me lot. Nuk u ngopa asnjëherë me djalin. Dhe kur isha shumë e mërzitur, shkova në shkollë duke qarë dhe i thashë:

Sot jam këtu dhe shikoj këto mamatë e tjera që janë përditë, që presin, po ti do të doje të kishe një mami që e kishe këtu, apo këtë mami që ke?

Dhe ai më tha në frëngjisht: “Të preferoj si diva që je”, – tregon ajo.