Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vishet me të kuqe, Rita Ora ndez rrjetin

Postuar: 12/07/2018 - 20:36

Padyshim që e kuqja është ngjyra që i shkon më shumë bukuroshes shqiptare Rita Ora.Ajo duket mahnitëse në setin e fotove që ka postuar së fundmi në Instagram, ku shfaqet e veshur me një jumpsuit sportiv të kuq me një dekolte që të lë pa fjalë. 

Në këto temperatura, veshja e Ritës nuk na freskon aspak! Këngëtarja është në kulmin e karrierës së saj dhe vazhdon ti bëjë krenarë shqiptarët.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/07/2018 - 22:33

Pas paraqitjes kontroverse në Kupën e Botës, teksa bëri bujë në të gjithë botën për skenat e tij në tribunat e stadiumeve teksa mbështeste Argjentinën, Diego Armando Maradona shkoi në Bjellorusi me avionin e tij priva

Postuar: 16/07/2018 - 22:32

Fjoralba Ponari, bashkë prezantuesja e Edi Manushit në emisionin Top Arena, kushtuar Botërorit në

Postuar: 16/07/2018 - 22:12

Moderatori Edi Manushi me shumë mundësi nuk do të jetë më drejtues e"Procesit Sportiv"

Postuar: 16/07/2018 - 21:59

Bris Mehmeti është një ndër velinat simpatike që e kemi parë tek “Fiks Fare”, së bash

Postuar: 16/07/2018 - 21:41

Cristiano Ronaldo u prezantua sot te Juventusi, duke zyrtarizuar një nga transferimet më të mëdha

Postuar: 16/07/2018 - 21:35

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi performoi mbrëmjen e së dielës në Finalen e Kupës së Botës në M

Postuar: 16/07/2018 - 21:20

Krejt befasishëm, pas një kohe relativisht të gjatë “në qetësi” kompozitori dhe kanta