BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

Vjehrra që do e donte çdo nuse! Elita Rudi merr urimin më të bukur për ditëlindje nga nëna e Gjikos

Vjehrra që do e donte çdo nuse! Elita Rudi merr urimin më

Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 27 vjeç. Bukuroshja ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe familjarët, ku na ka spikatur ai i mamasë së Gjikos, vjehrra e Elitës, e cila ka postuar një foto me nusen në Instagram, ku shkruan:

Nusja jon e bukur Elita sot feston Ditelindjen ????I urojm jete te gjate dhe te lumtur me shendet ,Duke I thene qe e duam shume ????????

Një urim edhe më të ndjerë nëna e këngëtarit e ka bërë në Instastory, ku e konsideron Elitën si shoqen e saj

Një shoqëri si asnjë tjetër që nga fillimi. Një lidhje që rrjedh thellë, rreth e qark zemrës sime. Nuk mund ta them në mënyrë tjetër, është një ëndërr e bërë realitet kur të bëra ty nuse. Këto fjalë janë kaq të ëmbëla dhe na duhet ta pranojmë se çdo nuse do të donte t’i shihte ato nga vjehrra e saj.