BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Vjosa Osmani e ‘çmendur’ pas këngëtares së njohur shqiptare (FOTO)

Vjosa Osmani e ‘çmendur’ pas këngëtares

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, qenka fanse e zjarrtë e Dua Lipas. Ose të paktën është bërë së fundmi. Dihet se Dua i bën repost gjithë tage-ve që i vijnë nga politikanët e Kosovës, sidomos kur këto i vijnë nga femrat.

Vjosa Osmani e ‘çmendur’ pas këngëtares

Në një video të publikuar së fundmi në InstaStory, Vjosa ka publikuar pamje nga makina e saj, me këngën e Dua Lipas në sfond, “Levitating”.

“Duke filluar ditën e dytë në Gjermani me Dua Lipën”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e videos. Dua Lipa e ka pranuar këtë post në story-n e saj, duke shtuar mbishkrimin “Presidentja jonë e di më mirë”.

Vjosa Osmani e ‘çmendur’ pas këngëtares

Kujtojmë se këngëtarja numëron plot 72.1 milionë ndjekës, ndaj mund të besojmë se më shumë sesa fanse, kjo mund të ketë qenë edhe një strategji e Osmanit për t’u dukur më cool-ere.