BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Vogëlushja e tyre festoi ditëlindjen e 2-të, Xhensila dhe Besi i bëjnë dhuratën speciale Ajkës (FOTO)

Vogëlushja e tyre festoi ditëlindjen e 2-të, Xhensila dhe Besi i

Ajka festoi 2-vjetorin dje në një party të madhe të organizuar nga prindërit e saj Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku.

Dyshja e njohur publikoi foto dhe video nga festa, ku na tregonin portretin e ëmbël të vogëlushes, e cila ishte veshur njësoj me mami Xhensilën, me fustan rozë.

Vogëlushja e tyre festoi ditëlindjen e 2-të, Xhensila dhe Besi i

Por çfarë dhurate mori Ajka për ditëlindje? Vogëlushja u bë me një shoqe të re të dielën, pasi prindërit i dhuruan një qenushe të vogël, të llojit Pomeranian.

Vogëlushja e tyre festoi ditëlindjen e 2-të, Xhensila dhe Besi i

Ky është qeni i dytë që Ajka merr dhuratë pasi në ditëlindjen e saj të parë, prindërit i dhuruan një qen të racës së veçantë Weimaraner. Por duke qenë se Xhensila i ka frikë kafshët, dhe qeni është bërë super i madh tani që është rritur, ata menduan t’i dhurojnë Ajkës një qenush të vogël, për ta mbajtur në shtëpi!

Festa e ditëlindjes u organizua në kopshtin e shtëpisë së Bes Kallakut dhe nuk munguan miqtë e afërt të familjes.

Vogëlushja e tyre festoi ditëlindjen e 2-të, Xhensila dhe Besi i