BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x
BREAKING NEWS

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja çfarë i kërkova dje me urgjencë ambasadës amerikane

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja
x

Gossip

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë, reagon sërish i revoltuar këngëtari i njohur, ja mesazhi i fortë që jep

Getinjo ka reaguar sërish për ngjarjen e rëndë që tronditi Kosovën, ku 35 vjeçarja shtatzënë Hamide Magashi u vra nga ish burri i saj, Sokol Halili në oborrin e maternitetit në Prishtinë. Ai shprehet se duhet të marrim një mësim nga kjo ngjarje për ta dashur njëri-tjetrin dhe për të jetuar të lirë.

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë, reagon sërish i revoltuar

“Unë po nihna keq për 3 shpirta që mbrenda 2 ditëve e lanë këtë jetë! Mos i raftë kujt me pas kësi ndodhi në familje ose në rreth. Ja mori jetën gruas, fëmiut, vetes! Shkurt me i ra tragjedi për farefis dhe për komb! Shpresoj me marr mësim nga këto ndodhi dhe mu dasht me njani tjetrin dhe me jetu të lirë me njani tjetrin!

Nëse gëzohemi që e ka mbyt veten vrasësi atëherë jemi dhe ne vrasës! Ligji duhet të funksionojë dhe dënimet e merituara duhet të zbatohen fuqiqësh, Mirë mbetshi”, ka shkruar reperi.

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë, reagon sërish i revoltuar