BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Vrau kineasten dhe plagosi regjisorin, aktori i njohur merr vendimin që nuk pritej: Kjo që ndodhi nuk ka ngushëllim!

Vrau kineasten dhe plagosi regjisorin, aktori i njohur merr vendimin që nuk

Disa ditë më parë një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e showbizz-it por jo vetëm. Në sheshin e xhirimeve aktori i njohur ka vrarë kineasten dhe ka plagosur rigjisorin e filmit.

Situata “e pangushëllueshme” në të cilën u përfshi Alec Baldwin ka bërë që aktori të heqë dorë nga projektet e tjera. Burime për People bëjnë me dije se tani për tani, Alec ka pezulluar çdo lloj projekti dhe i duhet të marrë kohë për t’u fokusuar tek vetja.

Sipas burimit të afërt me aktorin, tërheqja nga vëmendja e publikut është mënyra që ai zgjedh për të përballuar vështirësitë.

“Kjo që ndodhi s’ka ngushëllim. Kështu i përballon ai kohët e vështira. Sa herë i ndodh diçka e keqe, ai largohet nga sytë e publikut.”

Thuhet se pas tragjedisë për orë me radhë aktori ka shfaqur shenja histerizmi, trishtimi dhe shoku në një mënyrë që s’mund ta ngushëlloje.

Kineastja Halyna Hutchins ndërroi jetë pasi Baldëin e qëlloi në krahëror gjatë xhirimeve për filmin “Rust”. Ndërkohë, përveç mesazheve ngushëlluese prej Hollywood-it dhe të gjithë atyre që kishin punuar me të ndjerën, është hapur një llogari GoFundMe ku deri tani janë mbledhur rreth $172000.