BREAKING NEWS

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet dëshmia e Sekretares së Përgjithshme e Shëndetësisë

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e Kurtit, në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e
x
BREAKING NEWS

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me deklaratën 'bombë': Së shpejti do të arrestohet një ish-kryebashkiak

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me
x
BREAKING NEWS

Shkatërohet banda shqiptare në Itali/ Kush është trafikanti i shumëkërkuar që bashkëpunonte me “Ndraghetan” (emri)

Shkatërohet banda shqiptare në Itali/ Kush është trafikanti
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me euron? Pëson rënie dhe merr 'goditjen' më të madhe në historinë e këmbimit valutor

Çfarë po ndodh me euron? Pëson rënie dhe merr
x
BREAKING NEWS

Shpërthen zjarr pranë SPAK, dalin detajet e para

Shpërthen zjarr pranë SPAK, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Mjekët e Lefter Allës zbarkojnë në GJKKO

Çfarë ndodhi? Mjekët e Lefter Allës zbarkojnë në
x
BREAKING NEWS

Morën ryshfet për një tender, GJKKO merr vendimin për dy zyrtaret e ministrisë së Shëndetësisë

Morën ryshfet për një tender, GJKKO merr vendimin për dy
x

Gossip

"Who the fuck is this gay"/ 'Plas' keq mes Antonetës dhe Kristit në shtëpinë e "BBVA": As nuk dua ta kem afër, njeri pa edukatë. Të duket vetja gjë një madhëri këtu? (VIDEO)

"Who the fuck is this gay"/ 'Plas' keq mes Antonetës

Antoneta Koçi u ndje e ofenduar nga një batutë që tha ditën e sotme Krist Aliaj.

Teksa ishin duke biseduar me Luizin, Antoneta e pyet për diçka që kishte të bënte me Kristin, e ky i fundit duket se nuk i pëlqeu. Ai ndërhyri duke thënë shprehjen ‘who the fuck is this gay?’. Kjo batutë nuk u prit mirë nga Antoneta e cila e quajti Kristin të paedukatë, madje i kërkoi që të fliste shqip e të mos thotë fjali në gjuhë të huaja që tingëllojnë keq.

Kristi: O Antoneta po ti çfarë pate?

Antoneta: I thashë pse po i kërkon Kristit që të kërkojë falje.

Kristi: Po të isha jashtë do thoja ‘who the fuck is this gay?’

Antoneta: Po ti e ke seriozisht këtë? Të duket normale kjo? Të duket vetja gjë një madhëri këtu, qetësohu se po bëni batuta ordinere. Ça janë këto shprehje?

Antoneta: Ma thuaj në shqip se nuk je në Belgjikë.

Kristi: Nuk ishte sharje për ty.

Antoneta: Mos harxho energji që të më bësh faktor ti mua.

Kristi: Unë them shprehjen që ka thënë McGregor, që ka thënë ‘who the fuck is this”, që ku erdhe ti?

Antoneta: Perfeksioni jot është shumë larg asaj që është perfekte, shyqyr që nuk jam pjesë e perfeksionit tat. As nuk dua ta kem afër, njeri pa edukatë, ti mendon se je shembull i Shqipërisë, vazhdo model je super model je, po je për gjërat e tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kristi: Përveç teje të gjithë e kuptuan, edhe Luizi qesh. Ai do ishte i pari që do fliste.