BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

“Will Smith më dha bekimin të shkoja me gruan e tij”/ Rrëfimi që po trazon Hollywood-in për aktorin e njohur: Ata s’e kanë problem (Zbardhet pakti mes tyre)

“Will Smith më dha bekimin të shkoja me gruan e tij”/

Will Smith është një ndër aktorët më të njohur në botë. Ashtu si dhe gruaja e tij Jada, me të cilën është martuar vitë më parë dhe me të cilën ka dy fëmijë.

Martesa e tyre ka rezistuar për pothuajse tri dekada, gjë që në Hollivud është e rrallë. Por, shpesh në media ka pasur raportime se ata kanë një marrëdhënie të “hapur”, dhe mund të shkojnë me meshkuj dhe femra të tjera.

Will Smith me gruan e tij Jada Pinkett Smith

Ky pretendim është forcuar pas një dëshmie tronditëse të këngëtarit August Alsina.27-vjeçari pretendon se ka pasur një marrëdhënie me Jadan, pasi u njoh me të nëpërmjet të birit të dy aktorëve të njohur, Jaden.

Ai thotë se kaloi pushimet me familjen Smith dhe ka marrë bekimin e Will, për të shkuar me gruan e tij.Sipas këngëtarit, Smith i kishte treguar transformimin e martesës së tyre në një “partneritet” për jetë, dhe ia kishte “dhënë bekimin” që të lidhej me gruan e tij.

27 gusht, i tha Anxhela Yee të The Club Club se ishte i dashuruar me Jada, 48 vjeç dhe tha: ‘Unë u ula me Will [Smith] dhe bëra një bisedë për shkak të transformimit nga martesa e tyre në partneritet jetësor … ai më dha bekimi i tij

Sipas Page Six , ishte djali i Jada, Jaden, 21 vjeç, i cili e prezantoi atë në gusht të vitit 2015.

Ai tha që të dy u bënë shumë afër dhe pushuan së bashku me familjen në Hawaii një vit më vonë dhe ata madje morën pjesë së bashku në Awardsmimet BET 2017.

I E dua me të vërtetë dhe thellësisht ’: Këngëtarja 27 gusht, ka pretenduar se kishte një lidhje dashurie for për vite’ me 48-vjeçarin Jada (foto në BET Awards në 2017)

Këngëtari August dhe gruaja e Smith

Por Will Smith ka raportuar se ka mohuar pretendimet e bujshme të bëra nga këngëtari August Alsina se ai i dha atij bekimin e tij që të kishte një lidhje dashurie prej shumë vitesh me gruan e tij të aktores Jada Pinkett Smith.

The Sun raporton që përfaqësuesi i Will i quante raportet si ‘të gabuara’, ndërsa një zëdhënës i Jada mohoi pretendimet për Page Six , duke i quajtur ato ‘absolutisht jo të vërteta’.

MailOnline ka kontaktuar përfaqësuesit për komente të mëtejshme.

Refuzimi: Jada është martuar me Will Smith (foto në vitin 2019) që nga viti 1997 dhe i ka quajtur pretendimet

Jada është martuar me Will që nga viti 1997, ata janë prindër të Jaden dhe vajzën Willow, 19. Will ka edhe një djalë Trey, 27 vjeç, nga martesa e tij me Sheree Zampino, 53 vjeç./ Javanews

Ne jemi familje: Will dhe Jada janë prindër të Jaden dhe vajzën Willow, 19. Will do të ketë një djalë Trey, 27 vjeç, (i mbetur) nga martesa e tij me Sheree Zampino. 53 (foto në 2016)

Më të lexuarat