BREAKING NEWS

Ja ministrat që pritet të shkarkohen në vjeshtë, Majko e Lleshaj më të rrezikuarit, sondazhet fundosin shumicën e anëtarëve të kabinetit

Ja ministrat që pritet të shkarkohen në vjeshtë, Majko e
x

Gossip

Wow sa qenka rritur/ Rudina Magjistari si rrallëherë publikon foton e ëmbël me të bijën dhe ka vetëm dy fjalë

Wow sa qenka rritur/ Rudina Magjistari si rrallëherë publikon foton e

Rudina Magjistari është një ndër moderatorët më ta dashura shqiptare. Ajo vazhdimisht ndan në rrjete sociale detaje nga jeta e saj e përditshme.

Mirëpo, postimet më të shpeshta që shohim në llogarinë e Rudinës janë ato të punës, ndërsa jetën personale moderatorja përpiqet ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Por, dashuria për fëmijët i tejkalon edhe këto “rregulla strikte” që i ka vendosur vetes, ndaj  Rudina nuk mundi të mos ndante një moment tepër të ëmbël me të bijën, Mian.

Herën e fundit që kemi parë një foto të saj, ajo ishte shumë e vogël, por koha ka kaluar shpejt dhe Mia ka ndryshuar.

Si rrallëherë, Rudina ka publikuar pozën e bukur me të voglën e saj, ndërsa krahas postimit shkruan:

“Perfeksion i vërtetë”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pure perfection ❤️ #love #daughter #motheranddaughter #mialuleqingji #happiness #perfection

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on