Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Xhelozinë ta njoh me zë dhe figurë”, Alketa Vejsiu bën veprimin që nuk pritej ndaj koleges së saj

Postuar: 14/11/2018 - 08:23

 Dy vite më parë Dalina Buzi dhe Alketa Vejsiu patën përplasje në rrjete sociale dhe nuk munguan kunjat për njëra-tjetrën, madje dyshja përdori shumë ironi ndaj njëra-tjetrës.

Arsyeja e kësaj përplasje ishte konkurrenca mes portaleve që dyshja posedon. Alketa i drejtohej Dalinës, duke e quajtur me ironi “Dalinkë” dhe Dalina duke i thënë se ka ca vite më shumë në gazetari “Znj.Vejsiu”.

Por si duket kto inate kanë marrë fund dhe këtë e tregoi Alketa përmes një insta-story në Instagram. Moderatorja ka postuar një screenshot nga faqja e Dalinës, Anabel dhe madje e ka bërë edhe ‘tag’. Kjo I mënyrë falenderimi, pasi ishte një lajm mjaft i mirë për të.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.