Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Xhemi Shehu paska tre djem? Të tretin e quan të adhurueshëm

Postuar: 15/11/2018 - 10:08

Ajo është e tërhequr për të treguar detaje nga jeta e saj private, por herë pas here Xhemi Shehu publikon foto me dy djemtë e saj, Martinin dhe Gabrielin.

Pavarësisht punës në televizion, moderatorja e njohur shqiptare tregon se është e përkushtuar ndaj dy vogëlushëve.

Ndërsa kohë më parë Xhemi shprehu dëshirën që të ketë edhe një vajzë, duket se ka ndryshuar mendim.

Moderatorja postoi një foto të “djalit” të saj të tretë, maçokun gri shumë të adhurueshëm, i cili qëndron i shtrirë në divan dhe me shikimin e thellë në ekranin e telefonit.

“Kur divani ka veshë. Djalë”, shkruan në mbishkrimin e fotos moderatorja.

Xhemi u bë nënë për herë të parë me Martinin, tani 7 vjeç, ndërsa rreth katër vite më vonë solli në jetë edhe të voglin Gabriel.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 07:22

Është mjaft e rezervuar, sa i përket jetës private. Këngëtarja, Taylor Swift e ruan me shumë fanatizëm jetën e saj private siç e mbajti edhe me Joe Alwyn.
 

Postuar: 13/12/2018 - 18:06

Dukesha e re britanike Meghan Markle i ka befasuar të gjitha audiencat me dasmën, foshnjën që p

Postuar: 13/12/2018 - 17:17

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin

Postuar: 13/12/2018 - 15:45

Ditën e sotme vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka ditëlindjen.

Postuar: 13/12/2018 - 13:52

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i je

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!