BREAKING NEWS

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë që s’di pronarin, shteti vijon të paguajë

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë
x
BREAKING NEWS

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në burgun e Drenovës alarmon policinë

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një telefonatë me zërin e Vis Martinajt nga jashtë

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një
x
BREAKING NEWS

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga çështja e inceneratorit

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga
x
BREAKING NEWS

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja faktet

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues kanë lidhje grupet kriminale

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues
x
BREAKING NEWS

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës së fundit

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës
x

Gossip

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Dalin pamjet që nxitën dyshimet e mëdha (FOTO)

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Dalin pamjet që

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë bërë setin fotografik familjar për festat. Në një fotografi që shfaqet pranë pemës, Xhensila ka zgjedhur një fustan të zi për veten dhe vajzën ndërsa Besi ka veshur kostum.

Në imazhet e publikuara në rrjete sociale shkruan: “Jeta është e shkurtër, kaloni me familjen tuaj, qeshni dhe ndjehuni të dashuruar.”

Në një tjetër fotografi që Xhensila nuk e ka publikuar shfaqet e veshur me të bardha ndërsa qëndron krah Besit dhe të dy i mbajnë duart te barku i saj. Kjo nxit dyshimet se janë në pritje të fëmijës së dytë.