BREAKING NEWS

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe ‘Shqiponjave’, dy të plagosur dërgohen në spital, kush është autori me kallashnikovë që nuk ndalon duke qëlluar!

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe
x

Gossip

Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin, linjat e hatashme, shfaq të pasmet bombastike (FOTO)

Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin, linjat e hatashme, shfaq të pasmet

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, ka publikuar së fundmi disa video në "Instastory", ku tregon super linjat bombastike që ka krijuar me stërvitjen e saj, dhe duket e mrekullueshme.

Në pamjet në fjalë, ajo shfaqet e veshur me një palë streçe pas trupit, që i ekspozojnë të pasmet dhe këmbët e tonifikuara. Gjithashtu në sy bie edhe barku i sheshtë.

Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin, linjat e hatashme, shfaq të pasmet

Edhe pse ka arritur linja perfekte trupore pak kohë pas lindjes, Xhensila nuk ndalet. Këngëtarja duket në formë shumë të mirë, me veshjen e ngushtë pas trupit, ndërsa stërvitet nën mbikëqyrjen e trajnerit.

Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin, linjat e hatashme, shfaq të pasmet

Pak ditë më parë, Xhensila dhe Besi festuan 3-vjetorin e kurorëzimit të dashurisë së tyre, fruti i së cilës është vogëlushja e tyre Ajka.

Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin, linjat e hatashme, shfaq të pasmet

Xhensila Myrtezaj surprizon rrjetin, linjat e hatashme, shfaq të pasmet

Më të lexuarat