BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset
x
BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x
BREAKING NEWS

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për bashkimin”/ Bardhi zbardh prapaskenat nga mbledhjet e PD për 14 majin: Për Tiranën nuk është vetëm Godole dhe Bejko, ka disa emra...

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur kandidatët përfundimtarë, shtyhet me dy orë, zbardhet arsyeja

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur
x
BREAKING NEWS

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17 kandidatë në zgjedhje? Ja të gjithë EMRAT e bërë publikë deri më tani

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17
x
BREAKING NEWS

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e subjekteve zgjedhore

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e
x
BREAKING NEWS

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më “gdhë” me 13 vite studime për shkollën e lartë, Ogerta Manastirliu dhe Ulsi Manja “magjistarë” të doktoraturave plagjiaturë, Lindita Nikolla mesatare mbi 5, Taulant Balla ka nisur gjimnazin 18 vjeç...

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më
x
BREAKING NEWS

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush janë 3 kandidat e propozuar për kryetar në Bashkinë e Tiranës

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush
x

Lifestyle

Xhepat do t’i kenë plot, 4 shenjat e horoskopit që do të fitojnë më shumë para

Xhepat do t’i kenë plot, 4 shenjat e horoskopit që do të

Marsi po lëviz nga Peshqit drejt Dashit, ku do të bashkohet me Jupiterin ndaj do të ndryshojë situatën financiare të shenjave të zodiakut. Disa prej tyre do të jenë më të favorizuara sa i përket financave gjatë javëve të ardhshme.

Dashi

Planeti i veprimit Marsi hyn në shenjën tuaj, ndaj çdo iniciativë do të shpërblehet. Afërdita në fushën e parë tregon se gjendja juaj financiare varet ekskluzivisht nga ju. Paratë do t’ju qëndrojnë fjalë për fjalë në ditët në vijim.

Peshorja

Marsi në Dashi kontribuon në një partneritet të ri biznesi. Mund të jetë një sfidë me komplikime, por mund t’ju sjellë edhe para. Është i mundur bashkëpunimi me Dashin.

Luani 

Po, Mërkuri është retrogradë, por me vështirësi do të arrini të mblidhni disa para që ju kanë borxh. Dielli te Binjakët ju jep mbështetje të fortë nga miqtë. Ka mundësi që në ditët në vijim të realizoni disa nga shpresat tuaja.

Peshqit

Shumë fusha të tjera tregojnë se keni mundësi të fitoni para nga shumë anë. Kjo do të thotë që paratë do të vijnë nga disa burime dhe është një periudhë e shkëlqyer për të kërkuar një rritje.