Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Gossip

Ylli Baka e thotë hapur, zbulon sa paga lufte mori nga qeveria

Ylli Baka e thotë hapur, zbulon sa paga lufte mori nga qeveria

Këngëtari shumë i dashur i shqiptarëve Ylli Baka, gjatë emisionit të sotëm “ABC e Pasdites” deklaroi se ka marrë tre paga lufte.

Në kohën që dasmat dhe aktivitet muzikore kanë qenë të mbyllura, e këto të fundit janë ende me kufizim, Baka tha se më të dëmtuarit janë muzikantët, të cilët askush nuk i ka përmendur.

'Absolutisht unë kam marrë tre paga lufte. Muzikantët sot nuk i ka përmendur njeri, por dua të them se kanë një humbje shumë të madhe”.-tha këngëtari.

Më të lexuarat