Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ylli i “Harry Potter” feston ditëlindjen, nuk do besoni sa vjet ka mbushur ajo

Postuar: 15/04/2018 - 22:35

Ylli i “Harry Potter” ka mbushur sot plot 28 vjet.Emma Watson konsiderohet njëra nga aktoret më të mira të Hollywoodit, pasi është e bukur, e talentuar dhe shumë karizamtike.

Ajo gjithashtu konsiderohet si mbretëreshë e qilimit të kuq, pasi ajo është mësuar që nga fëmijëria me një gjë të tillë.

Megjithëse nuk duket, ajo më 15 prill ka mbushur plot 28 vjet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/04/2018 - 20:43

Bukuroshja e famshme ruse, asesi nuk e ka ndërmend të ndalet. Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram. Rivalja e Kim Kardashian nuk është se ka provokuar edhe aq, ashtu siç jemi mësuar ta shohim.

Postuar: 26/04/2018 - 19:50

Eriku , djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, është një nga djemtë më aktiv dhe më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Postuar: 26/04/2018 - 16:58

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi, po shijon diellin e nxehtë të Dubait.

Postuar: 26/04/2018 - 15:13

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu së fundmi gjendet në Barcelonë si pjesë e një prej eventeve të fustaneve të nusërisë dhe është takuar edhe me gruan e futbollisti

Postuar: 26/04/2018 - 14:49

Ylli i 'Love Island', Montana Brown ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale ndërsa publikoi disa foto të nxehta.

Postuar: 26/04/2018 - 14:44

Këngëtari i famshëm britanik, Ed Sheeran, do të jetë protagonisti kryesor i filmit “Songwriter” që do të prodhohet nga Apple.Kompania mori të drejtat e këtij filmi,

Postuar: 26/04/2018 - 14:18

Laurene Powell Jobs vazhdon të blejë prona të patundshme dhe e fundit është një rezidencë që kushtoi jo më pak se 16.5 milionë dollarë me pamje nga plazhi i San Franciscos.Powel