BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

Ylli i Real Madridit i kërkon Taynas të mbajë koncert në Brazil, ja si përgjigjet këngëtarja

Ylli i Real Madridit i kërkon Taynas të mbajë koncert në

Këngëtarja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior i ka kërkuar të mbajë një koncert në Brazil.Kjo dëshirë është shprehur nga futbollisti përmes mundësisë së bashkëbisedimit që Tayna ka patur sot me ndjekësit e saj në Instagram.

Vinicius është me prejardhje braziliane i ka shkruar reperes kosovare: “Dua një koncert në Brazil”.
Ndërsa Tayna ia ka kthyer me: “Organizoje pra”.
 
Fansat e Taynas janë bërë deri në Brazil dhe fama e saj po rritet dita ditës.Kujtojmë që futbollisti kohë më parë ka shpërndarë këngën e saj më të re "Sicko" në profilin e tij, ku ka përmendur këngëtaren.