Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zaimina, ti je? Këngëtarja nuk njihet në foton e fundit dhe fansat nuk i lanë gjë pa i thënë

Postuar: 12/01/2019 - 10:59

Ka mjaftuar një foto e Zaimina Vasjarit, për t’i bërë komentuesit në Instagram të “ziejnë”.

Edhe pse qëllimi i saj ishte të nxirrte në pah dhëmbët e bardhë e plot shkëlqim, diçka tjetër i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve.

Zaimina duket kaq ndryshe nga më përpara! Disa madje nuk janë kursyer kur e krahasojnë me Michael Jackson.

“Je bërë fallsitet komplet, plastik”, shkruan dikush tjetër.

Mesa duket përshkrimi i fotos se një grua është më e bukur kur qesh, nuk funksionoi kësaj radhe, por duket se një gjë e tillë, u detyrohet kryesisht modifikimeve të shumta që i janë bërë fotos në fjalë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2019 - 11:15

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe pedagogia Grida Duma është fotografuar me funksionarin e lartë të BE-së, zotin Andrea Mogni, këshilltar i lartë Ekonomik në BE dhe akademik në në Universitetin Saint-Louis,

Postuar: 25/05/2019 - 10:52

Një gazetar i medias rozë duket se ka shkuar shumë larg për të zbuluar lidhjen e Fatmës dhe Alfio

Postuar: 25/05/2019 - 09:43

Prej disa kohësh janë duke qarkulluar zëra se Jonida Maliqi mund të jetë në një lidhje me aktorin

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazani

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik