BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Gossip

Zajmina Vasjari e thotë 'pa komplekse': Kur jam martuar unë, ishte koha e qerosave me X5

Zajmina Vasjari e thotë 'pa komplekse': Kur jam martuar unë,

Zajmina Vasjari njihet si një ndër personazhet pa komplekse. Këngëtarja iu përgjigj me sportivitet pyetjes në lidhje me çështjet e zemrës.

“Kur jam dashuruar unë ka qënë koha e qerosave me X5”, u shpreh këngëtarja në emisionin “Zemër Luana”, duke  shkaktuar të qeshura dhe pasur me një batutë të Besit: “Por ti zgjodhe atë me X6”.

Kjo pasi edhe bashkëshorti i Zajminës, Klodi është qeros e kjo është arsyeja që këngëtarja ka bërë këtë deklaratë të tillë.