BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x
BREAKING NEWS

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me Ramën në Sofje, Shqipëria ka probleme me...

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me
x

Gossip

Zbardhen detajet e rikthimit të Bora Zemanit me Donald Veshajn/ Festa që i nxori zbuluar dhe vendimi drastik që kanë marrë

Zbardhen detajet e rikthimit të Bora Zemanit me Donald Veshajn/ Festa

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer së bashku. Ajo që prej kohësh përflitej nëpër media, konfirmohet tashmë me pamjet e tyre së bashku. Do të duhej sfilata e Valdrin Sahitit në Prishtinë, për të kapur mat çiftin më të përfolur të momentit.

Ndonëse nuk kanë mbërritur bashkë, moderatorja dhe aktori i humorit e kanë shijuar së bashku festën e organizuar pas shfaqjes, duke u filmuar të dy pranë, pas rikuperimit të marrëdhënies së tyre. Në rrjetet sociale janë publikuar foto e video të dyshes, e cila duket se me daljen e parë publike bashkë, ka konfirmuar ribashkimin.

Vetë ata nuk kanë bërë asnjë postim së bashku. Moderatorja Dalina Buzi ka deklaruar se dyshja është gjendur rastësisht në të njëjtën tavolinë. Në “Goca dhe Gra”, ajo tha se të gjitha figurat e “Top Channel” ishin në një tavolinë dhe mes tyre edhe Bora me Donaldin.

“Ishim të ndarë në tavolina. Një tavolinë ishte tavolina e ‘Top Channel’. Ishte Sara, Lori, Bora, qëlloi dhe Donaldi me Romeon. Unë si e pranishme atje pashë dy njerëz të edukuar që flasin. Se çfarë ka ndodhur më parë ose pas festës nuk e di”, u shpreh Dalina.

Nga burimet tona kemi mundur të mësojmë se dy të rinjtë janë pajtuar dhe janë përpjekur ta mbajnë këtë herë lidhjen e tyre sa më sekrete që të munden. Prej disa javësh, Bora dhe Donaldi kanë lënë gjithçka pas dhe e kanë rinisur raportin e tyre gati 4-vjeçar. Duke mos preferuar që të shndërrohen në kryefjalën e mediave, këtë herë çifti ka preferuar ta ruajë privatësinë deri në maksimum.

Ndonëse të dy punojnë në “Top Media”, njerëz pranë tyre shprehen se Bora dhe Donaldi nuk takohen kurrë në ambientet e punës, duke preferuar që të qëndrojnë sa më larg njëri-tjetrit.

Ndërkohë që në Tiranë e kanë blinduar lidhjen e tyre, në Prishtinë ia kanë lejuar vetes që të qëndrojnë së bashku. Madje nga të pranishmit në festë, na kanë thënë se Bora dhe Donaldi janë larguar së bashku nga festa, teksa Romeo ka vijuar të qëndrojë edhe për pak, pas largimit të çiftit. Paraqitja e tyre krah njëri-tjetrin vjen rreth 3 muaj pas daljes së aktorit nga “Big Brother VIP”.

Më të lexuarat