BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Zbardhen të tjera detaje tronditëse nga jeta e Britney Spears, kush e ndau 55 orë pasi u martua me shokun e fëmijërisë: Disa burra veshur me të zeza...

Zbardhen të tjera detaje tronditëse nga jeta e Britney Spears, kush e

Martesa më e shkurtër e artistes Britney Spears, ka zgjatur vetëm 55 orë. E ka qenë pikërisht nëna e saj, Lynne, që e ka detyruar yllin e muzikës që të anulonte dasmën me mikun e fëmijërisë, Jason Alexander.

Kështu ka zbuluar së fundmi avokati i tyre i divorcit, Mark Goldberg. Ky i fundit tashmë është në pension, por nuk ka lënë pa folur për dasmën dhe ndarjen e bujshme të çiftit.

Sipas Mark, as këngëtarja dhe as Alexander, nuk dëshironin që martesa e tyre të prishej. Ai ka shtuar se i ka detyruar nëna e Britney-t dhe ekipi menaxhues i këngëtares së famshme.

“Ishte e ëma ajo që ndërhynte në jetën e vajzës së saj”, tha Goldberg për “Daily Mail”. Por nuk ka folur vetëm avokati në lidhje me këtë, pasi edhe ish-bashkëshorti ka vendosur që të tregojë versionin e tij.

Jason është shprehur se ishin disa forca kontrolluese që i detyruan t’i jepnin fund martesës.

“Disa burra veshur me të zeza, së bashku me nënën e saj dhe pjesëtarë të tjerë të familjes erdhën dhe na bënë të firmosnim një dokument nën presion për t’i dhënë fund martesës. Ne nuk donim ta anulonim. Ata na gënjyen. Ajo ishte e gjitha për të kontrolluar Britney-n dhe paratë e saj”, është shprehur Jason.