BREAKING NEWS

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori merret në pyetje nga policia

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori
x
BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x

Gossip

Zbardhen të vërteta tronditëse nga divorci i bujshëm i princeshë Dianës dhe Charles

Zbardhen të vërteta tronditëse nga divorci i bujshëm i

Sezoni i pestë i Crown më në fund ka konfirmuar datën e publikimit  dhe ne nuk mund të jemi më të emocionuar se kaq për të parë kastin e ri, duke përfshirë Imelda Staunton, Dominic West dhe Elizabeth Debicki në rolet e tyre si Mbretëresha, Princi Charles dhe Princesha Diana respektivisht.

Netflix ka konfirmuar se seriali do të rikthehet pasi xhirimet u ndërprenë për nder të Mbretëreshës së ndjerë Elizabeth në kohë që shikuesit ta shijojnë atë gjatë muajve të dimrit duke u shfaqur premierë më 9 nëntor.

Njoftimi u bë me një poster të thjeshtë në buzë të një kornize, me një çarje që kalonte nëpër mur që ndoshta lë të kuptohet për të çarat në familjen mbretërore gjatë periudhës së mbuluar në sezonin e pestë.

Sezoni i pestë i “The Crown” do të shqyrtojë ngjarjet e viteve 1990, të cilat mund të përfshijnë divorcin e Princeshës Anne, ndarjen e ashpër të Princit Charles dhe Dianës dhe zjarrin në Kështjellën Windsor që bëri që Mbretëresha t’i referohej vitit të saj si “annus horribilis”.

Një video e parë që jep një paraqitje të shkurtër të njoftimit të ndarjes së Princeshës Diana dhe Charles është zbuluar gjithashtu.

Zbardhen të vërteta tronditëse nga divorci i bujshëm i

Më të lexuarat