BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Gossip

Zbardhet kush është biznesmeni i njohur që e shoqëronte natën e ndalimit Fjolla Morinën, ky është bosi me një rrjet hotelesh dhe restorantesh që i dhuroi super- bishën luksoze këngëtares

Zbardhet kush është biznesmeni i njohur që e shoqëronte

Pas arrestimit, këngëtarja Fjolla Morina po vuan dënimin e vendosur nga gjykata, “arrest shtëpie”, pasi iu gjetën dy pistoleta në makinën e saj “Audi”.

Së fundmi, në media është publikuar një video, ku këngëtarja shfaqet duke komunikuar në telefon, në shtëpinë në Kukës, aty ku është izoluar.

Zbardhet kush është biznesmeni i njohur që e shoqëronte

Siç shihet në foto, këngëtarja duket e ‘shpërfytyruar’ dhe jo si jemi mësuar ta shikojmë në publik apo ne foto shooting që poston pas koncerteve.

Gjithashtu, pranë Fjollës duket edhe vajza e saj e vogël, Alyah, e cila është arsyeja pse këngëtarja i shpëtoi qelisë së burgut.

fjolla morina (4)

Por, ditën e arrestimit bashkë me të ishin edhe dy persona të tjerë, Fitim Muji, shoferi i saj, si dhe Fisnik Syla.

fjolla morina (1)

Ky i fundit është personi që i dhuroi makinën luksoze disa ditë para ngjarjes dhe në videon e publikuar nga Fjolla, në sfond dëgjohet zëri i një mashkulli, fytyrën e të cilit ajo nuk e tregoi.

fjolla morina (3)

Sipas “Gazeta Shqiptare”, Fisnik Syla është mashkulli që i bën dhuratat luksoze këngëtares.

fjolla morina (2)

Thuhet se ajo është në një lidhje me biznesmenin më të ri në moshë, i cili jeton në Belgjikë, aty ku ka edhe një rrjet hotelesh dhe restorantesh.

fjolla morina (3)

Kjo lidhje duket se ka pak kohë që ka nisur, dhe të dy po e shijojnë në maksimum, pasi edhe pse në kohë pandemie, nuk kanë humbur mundësinë të kalojnë disa ditë pushimi bashkë.