BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Zbardhet telefonata/ Fifi i kërkon 3000 euro borxh, Ylli Limani i jep përgjigjen që nuk pritej

Zbardhet telefonata/ Fifi i kërkon 3000 euro borxh, Ylli Limani i jep

Fifi është një nga personazhet e publikut shqiptar të cilët karakterizohen nga energjia, harmonia dhe nga sensi i humorit të saj, gjë që u evidentua më së shumti edhe në shtëpinë e “Big Brother”.

Fifi, e cila është bërë pjesë e një loje në aplikacionin më të përdorur nga të rinjtë  Tik Tok me një prej personazheve të njohur të rrjeteve sociale, Arjan Lekaj.

Duke marrë parasysh që live-t në “Tik Tok” konsistojnë edhe në dërgimin e dhuratave, Fifi dhe Arjani nisën të bënin sfida me njeri-tjetrin.

Ky i fundit mori më shumë dhurata se Fifi duke bërë kështu që ajo të humbte lojën dhe rrjedhimisht të merrte një denim nga Arjani. Kështu, këngëtarja u dënua të telefonojë mikun e saj, Yll Limanin duke i kërkuar atij 3000 euro borxh me kushtin që do t’ia kthejë javën tjetër.

Ylli Limani duket se u habit nga kërkesa e këngëtares dhe e pyeti se ku i çon lekët e klikimeve dhe koncerteve.

Ai e kaloi me shumë sportivitet shakanë dhe i tha Fifit se mund t’ia gjejë këtë shumë parash.