BREAKING NEWS

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si paraqitet situata në spitale

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si
x
BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x

Gossip

Zbardhet vendimi më i fundit që ka marrë Dj PM dhe Dagz pas daljes nga shtëpia më e famshme e 'Big Brother Vip'

Zbardhet vendimi më i fundit që ka marrë Dj PM dhe Dagz pas

Dj Dagz nuk ka humbur kohë dhe ka nisur menjëherë punën për këngën e re. Dj nga Kosova doli para disa javësh nga “Big Brother VIP” dhe bashkë me Dj Pm po përgatisin projektin e ri muzikor.

Ata kanë zbuluar se po bashkëpunojnë me reperin nga Tetova, S4MM.Kënga quhet ‘Tinzake’ dhe pritet të publikohet së shpejti.

Pm dhe Dagz fituan më shumë popullaritet me pjesëmarrjen e tyre në “Big Brother VIP”.

Ata kanë qenë dhe në qendër të vëmendjes pasi krijuan lidhje brenda shtëpisë së famshme.

Pm nisi një njohje me Sarah Berishën ndërsa Dagz me Einxhel.

Këto të fundit u bënë sërish kryefjalë e mediave pas daljes së Dagz nga shtëpia. Dj është zhgënjyer nga Donaldi nuk e zgjodhi në zinxhirin e shpëtimit që pasoi më pas dhe me eliminimin.