Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbulohen emrat e dy shoqërueseve të Renato Mekollit në Hell’s Kitchen

Postuar: 14/08/2019 - 20:01

 Renato Mekolli  ka treguar se këtë vit “Hell’s Kitchen” do të vijë me ndryshime, duke nisur që nga studioja, e cila do të jetë më e madhe dhe gati për të qenë shtëpia e një super reality show për të vijuar pastaj edhe me shoqëruesit e tij. Zëvendës chefat Bleri Dervishi dhe Eri Muhaj që e shoqëronin edicionin e parë, do të zëvendësohen nga dy vajza.

Dy vajza do të jenë asistentet e tij këtë sezon të ri në “Hell’s Kitchen 2”, njëra bjonde, tjetra brune.

Sipas “News.31”, thuhet se vajza bjonde do të jetë ish-konkurrentja e edicionit të parë, Ani Alku. I ftuar në “Klubin e Mëngjesit”  Renato u shpreh se krah tij do të jenë dy vajza të talentuara të cilat publiku i njeh dhe ai i ka besuar edhe në restorantin e tij. Ato do të kenë rolin e zëvendëses së shefit

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 19:03

Shkrimtari i njohur Agim Doçi i ftuar në  “Thumb On” ka zbuluar detaje mbi tekstin që ai ka shkruar, “Ti nuk din as me ma lyp”, kënduar nga Bleona Qereti, duke i kthyer përgjigje kështu nj

Postuar: 18/11/2019 - 18:57

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, vazhdon të provokojë me format e saj bombastike.

Postuar: 18/11/2019 - 17:37

Këngëtari Flori Mumajesi së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re ‘Thjesht të du&rsq

Postuar: 18/11/2019 - 15:37

Shkrimtari dhe autori i këngëve shumë i njohur Agim Doçi së fundmi i është shtuar listës së pakën

Postuar: 18/11/2019 - 15:19

Mbrëmë u inagurua stadiumi më i ri në Shqipëri “Air Albania Stadium” me përballjen e

Postuar: 18/11/2019 - 14:37

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moder

Postuar: 18/11/2019 - 13:51

Fundjavën që lamë pas Rudina Dembacaj pranoi divorcin nga bashëkshorti dhe u konfirmua lidhja e s