BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Gossip

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, aktori i njohur mori valixhet dhe iku

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, aktori i

Pak ditë më parë u bë e ditur se Bora Zemani dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes. Ata nuk ndiqen më në rrjete sociale, nga ku kanë fshirë dhe fotot e përbashkëta.

Sipas “Panorama Plus” shkak për ndarjen e çiftit është bërë xhelozia nga ana e Donaldit. Ky i fundit ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku bashkëjetonin.

Miqtë e çiftit kanë rrëfyer për mediat në fjalë se këtë herë zënka e tyre është serioze.