Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse dukesha Meghan dhe princ Harry po largohen nga pallati mbretëror

Postuar: 20/03/2019 - 19:01

Kur Meghan Markle dhe Princ Harry treguan që do largohen nga Kate dhe William për të jetuar në një tjetër shtëpi, fansat në internet arritën në konkluzionin që ata kishin mosmarrëveshje me njëri-tjetrin. Dickie Arbiter, dikur zëdhënës për shtyp i Mbretëreshës Elisabeth më në fund ka dhënë shpjegime për këtë çështje duke sqaruar të gjithë tymnajën e krijuar.

“Arsyeja pse çifti mbretëror po ikën nga ‘Kensington Palace’ është se vendi ku aktualisht jetojnë në pallatin mbretëror është shumë i vogël. Ata jetojnë në një shtëpi që ka dy dhoma gjumi dhe vetëm një dhomë ngrënieje dhe pritjeje për miqtë në katin e parë. Ata nuk kanë oborr dhe nuk kanë mjaftueshëm hapësirë sa për të jetuar një familje në mënyrë të rehatshme. Harry tashmë është i martuar dhe i duhet të krijojë një zonë komforti të re që është e përshtatshme për bashkëshorten e tij dhe për fëmijën që do vijë në jetë. Nuk ka asnjë konflikt mes tyre, arsyeja është vetëm kjo, praktike dhe e kuptueshme”,-shpjegon Arbiter për ‘Us Weekly’.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon