BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x
BREAKING NEWS

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha zbërthen emrin e koduar të operacionit që shkatërroi tetë grupe kriminale

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha
x

Gossip

Zbulohet arsyeja e vërtetë: Pse Einxhel Shkira nuk fliste me Donald Veshajn para se të hynin në Big Brother VIP

Zbulohet arsyeja e vërtetë: Pse Einxhel Shkira nuk fliste me Donald

Einxhel vazhdon ta përmendë se është zhgënjyer shumë nga Donaldi jashtë shtëpisë, por nuk e ka zbuluar arsyen se ku janë krisur marrëdhëniet.

Por nëse rikthemi pas në kohë do kujtojmë se Einxhel Shkira zëvëndësoi Bora Zemanin, që u shfaq e para në ekran përkrah vëllezërve Veshaj, Romeo e Donald. Në fakt Einxhel erdhi në një format ndryshe me ta, por rrugëtimi në “Binjakët Show” nuk ishte shumë i gjatë për moderatoren e njohur. Pas largimit në një rubrikë të krijuar nga vetë moderatorja në Instagram, ajo u pyet për motivet e ndarjes me aktorët Romeo dhe Donald Veshaj.

Einxheli nuk ishte e drejtpërdrejtë në përgjigjet që dha por la të nënkuptohej se arsyeja që kishte ikur nga ky program ishin pagesat, ose më saktë, mungesa e tyre.

E pyetur se çfarë dëshironte që të zhduket bashkë me Covid-19, Shkira zgjodhi njerëzit që nuk janë korrektë me pagesat.

“Njerëzit jo korrektë me pagesat, e dini çfarë dua të them,”- shkruan Einxheli.

Këtë motiv e ka mbështetur dhe Olti Curri në faqen e tij në Facebook.

“Engjelli-Donaldit: “2 here jam zhgenjyer nga ty”Legjendat thone se Donalduo si ka dhen akoma paret e emisionit qe ben bashk. Shhhh”, shkruan faqja e Olti Currit.

Më të lexuarat