BREAKING NEWS

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë që s’di pronarin, shteti vijon të paguajë

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë
x
BREAKING NEWS

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në burgun e Drenovës alarmon policinë

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një telefonatë me zërin e Vis Martinajt nga jashtë

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një
x
BREAKING NEWS

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga çështja e inceneratorit

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga
x
BREAKING NEWS

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja faktet

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues kanë lidhje grupet kriminale

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues
x
BREAKING NEWS

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës së fundit

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës
x

Gossip

Zbulohet lidhja e re e dashurisë! Doktori i Fiksit i "vë kapakun" historisë së shkuar dhe zbulon surprizën e tij për herë të parë (FOTO+VIDEO)

Zbulohet lidhja e re e dashurisë! Doktori i Fiksit i "vë

Pas kaq vitesh pushim, Gent Pjetri u rikthye. Por rikthimi i tij erdhi me një sërë deklaratash të forta të cilat bënë mbarë publikun të shprehnin keqardhjen për Gentin.

“Kam qenë i dashuruar, por ja që e humba”, tregoi ai në një nga deklaratat e tij ku gjithashtu zbuloi edhe pengun e tij, për të patur një fëmijë.

Zbulohet lidhja e re e dashurisë! Doktori i Fiksit i "vë

Por ai ka surprizuar në një dalje të fundit ku ka zbuluar se ëshë në lidhje.

“Jam në një lidhje”, tha ai, ku nuk kurseu as batutat me të cilat solli në rikujtesën e publikut “doktorin” e viteve më parë, me buzëqeshjen që nuk i mungon.

"I lirë jam unë, unë jam pellazg jo ilir".

Zbulohet lidhja e re e dashurisë! Doktori i Fiksit i "vë

Por doktori nuk kalon pa folur as për dashurinë e vjetër, dhe divorcin që nuk ka qenë aspak i lehtë.

“Ndahesh minimalisht me llafe, do bësh sherr. Do hapet një gjyq. Dikush do të humbë. Në këtë rast humba unë se shtëpinë e ka ajo, se kam unë”, u shpreh Genti.

Zbulohet lidhja e re e dashurisë! Doktori i Fiksit i "vë

I pyetur nëse shkak i divorcit ishte tradhtia, ai u përgjigj:

“Tradhti jo, flirt po dhe i kërkoj ndjesë. Për atë flirt bëri namin dhe u dogja unë”.

Zbulohet lidhja e re e dashurisë! Doktori i Fiksit i "vë