BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

Zbulohet më në fund e vërteta! Loredana kapet mat me këngëtarin e njohur

Zbulohet më në fund e vërteta! Loredana kapet mat me

Pas ndarjes së bujshme nga Mozzik, lidhja e re me reperin e njohur Zuna e ka sjellë sërish Loredanën në qendër të vëmendjes së mediave

Megjithëse nuk kanë preferuar të flasin në publik për marrëdhënien e tyre, gjestet kanë treguar se ata janë në një romancë.

Çifti u pa në festën e Shën Valentinit në të njëjtin vend dhe në media qarkulluan foto të tyre.

Bashkë ata janë parë edhe ditën e sotme, në një aeroport në Zvicër dhe “Prive.al”, shkruan se dyshja ka qëndruar bashkë në çdo moment.

Nuk dihet destinacioni që kanë zgjedhur për të udhëtuar megjithatë duket se do të kalojnë disa ditë pushimi së bashku.

Edhe Loredana ka publikuar në Insastory një foto ku shfaqet në një avion, por as ajo nuk e zbulon destinacioni.

Kohët e fundit marrëdhënia e Mozzik dhe Loredanës nuk është më aq e mirë dhe mbase në të ka ndikuar lidhja e re e reperes.

Zbulohet më në fund e vërteta! Loredana kapet mat me