BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Zbulohet më në fund kur do të nisë “Big Brother Albania” këtë sezon

Zbulohet më në fund kur do të nisë  “Big Brother

Top Channel do të rikthejë në ekran realityshow-n “Big Brother Albania”, i cili do të mbahet në ambientet e studiove të reja “Nova”, ku është ndërtuar shtëpia e konkurrentëve.

Gjatë festës së mbrëmshme të “Top Medias” në nder të 51-vjetorit të Tanit të “Topit”, moderatorët Isli Islami dhe Ori Nebiaj konfirmuan edhe njëherë rikthimin e “Big Brother” këtë sezon.Ata treguan se festa po mbahej pranë pishinës së shtëpisë së madhe, pikërisht në oborr, ndërsa Isli Islami zbuloi edhe datën kur do të nisë “Big Brother”.
 
Sipas “News31.sal”, reality-show do të fillojë në vitin 2020 dhe ende s’dihet ç’surpriza do të sjellë këtë vit ky format.