BREAKING NEWS

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep lajmin e mirë nga spitali Infektiv

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep
x

Gossip

Zbuloi lidhjen me Robert Berishën, modelja shqiptare merr vendimin e papritur

Zbuloi lidhjen me Robert Berishën, modelja shqiptare merr vendimin e

Modelja Jessica Kadiu pranoi publikisht romancën e saj me Robert Berishën, me të cilin ishte përfolur prej kohësh për një lidhje.

Modelja tregoi se ende vazhdon ta dojë Robertin dhe shpreson që një ditë të bashkohen.

Sot, duket se Jessica është penduar pas deklaratës së saj dhe ka marrë vendimin e papritur.

Ajo ka fshirë të gjitha postimet lidhur me Robertin nga Instastory i saj, ndërsa ka publikuar një shprehje domethënëse.

“Nëse nuk ke asgjë për të qenë falenderues, kontrollo pulsin tënd”- janë fjalët e shkruara në postimin e modeles.