Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbuloni arsyen e çuditshme pse dukesha Kate Middleton shfaqet gjithmonë me manikotë në gisht!

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

 Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest, në çdo dalje të saj publike Kate Middleton shfaqet në perfeksion. Por ka gjithmonë një detaj, që është e pamundur mos ta dallosh, që zakonisht ngjall diskutime dhe dyshime.

Nuk është e rrallë të shohësh në gishtin e dukeshës një manikotë.Janë të shumtë ata që pyesin përse bashkëshortja e princit William është e detyruar ta mbajë atë në gisht. Ka nga ata që supozojnë që ajo vritet teksa luan me fëmijët, ose teksa merret me kopshtari, ndërsa disa të tjerë janë të bindur që ajo ka probleme me lëkurën.

Gjatë prezantimit të Chelsea Flower Show ajo është shfaqur me një manikotë në gishtin e djathtë dhe kjo nuk është hera e parë. Shihni të gjithë galerinë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.