Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbuloni si janë veshur të ftuarit VIP në dasmën e Elitës dhe Gjikos

Postuar: 21/09/2018 - 21:58

Sipas orarit të paraparë, tashmë ka nisur dasma e madhe e Gjikos dhe Elita Rudit.Çifti po kurorëzojnë dashurinë e tyre në prani të shumë të ftuarve.

E fytyrat publike nuk po mungojnë në dasmën e madhe. Nga reperët miq të Gjikos deri tek politikanët si në rastin e kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, të ftuarit janë të shumtë.
 
Por si po duken disa prej tyre?
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/12/2018 - 22:56

Flitet shpesh për personazhet më tërheqës shqiptarë dhe sigurisht ndër ta është edhe ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana.

Postuar: 15/12/2018 - 22:47

Albana Osmani ka treguar për herë të parë historinë interesante si e fitoi punën në Top Channel,

Postuar: 15/12/2018 - 22:21

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është moderatorja shumë e dashur për pu

Postuar: 15/12/2018 - 22:20

Ndoshta ju nuk e dinit më parë por Coco Chanel, një nga ideatoret më të famshme të stilit moder

Postuar: 15/12/2018 - 22:16

Eni Vasili është një ndër gazetaret më të suksseshme në Shqipëri.

Postuar: 15/12/2018 - 21:44

Iva Aliko është modelja që u bë e njohur pas deklaratës se ka lidhje me një deputet shqiptar.

Postuar: 15/12/2018 - 21:08

Kledi Bahiti i ftuar në emisionin “Thumb” ka folur në lidhje me punën e tij si kompoz