BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën të bënin sikur...

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën
x

Gossip

“Zemër zezë si fustani që ke veshur”/ Sherri me Antonelën, Arjola shpërthen pas spektaklit dhe nuk lë gjë pa thënë: Unë të paktën kam 6 vjet që luftoj që të...

“Zemër zezë si fustani që ke veshur”/ Sherri me

Dy konkurrentet e ‘Big Brother VIP’, Antonela dhe Arjola u përfshinë para disa ditësh në një debat të ashpër me njëra-tjetrën, ku u duk sikur për pak do rriheshin.

Por ky debat mes dy vajzave agravoi edhe më shumë gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme. U duk se gjithçka kishte nisur për një gjë banale, e pastaj kaluan edhe në situata të ndodhura jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”.

E duket se aktorja e njohur ishte tepër e shqetësuar nga ky debat dhe këtë gjë e diskutoi dhe me banorët e tjerë pas spektaklit.

“Me mua nuk mund të zihesh për gjëra pa lidhje dhe ky është rasti i fundit që ja jap shansin që të bëhet faktor me mua këtu brenda. Të vij dhe të thotë ‘ti je zemër zezë si fustani që ke veshur’ e ka shumë gabim. Unë të paktën kam 6 vjet që luftoj që të ja krijoj të gjitha kushtet familjes sime, jo Arjolës. Nuk mund të vi Antonela me sado vite të ketë karrierë, të hedhë poshtë personalitetin tim, moralin tim, mundin tim dhe familjen time”, u shpreh Arjola.

Më të lexuarat