BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Gossip

“Zero ta bëjnë çmimin, unë dua vetëm ta fitoj”/ Luizi më i vendosur kurrë: Dua vetëm ta fitoj, nuk më intereson...

“Zero ta bëjnë çmimin, unë dua vetëm ta

Luizi mbrëmjen e djeshme ka shprehur përpara banorëve se e vetmja gjë që do është të fitojë këtë sezon të Big Brother Vip edhe sikur çmimi final të zerohet.

Ai thotë se të gjithë banorët kur të dalin jashtë do të fitojnë shumë më shumë se aq.

“E kam thënë dhe tani e them që unë vetëm dua ta fitoj, sikur edhe zero ta bëjnë çmimin, dua vetëm ta fitoj. Kushdo që del nga këtu ka për të fituar shumë më shumë se aq, në të gjitha kuptimet.

Ajo shifër është shifër stimuluese as bëhet fjalë, se është gjithë ai lek,” tha Luizi.

Qetsori: Edhe unë kur fitova kam fituar shumë më mbrapa, nga mundësitë që më kanë ardhur etj.

Olta: Po prit o Luiz se do kalosh kalvare shumë