Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zgjodhi të bijën si modele në një këngë dashurie, Sabiani zbulon arsyen pse e bëri

Postuar: 17/06/2019 - 19:51

Kejsi Medini ishte protagoniste e videos “Pa ty dashni”, një bashkëpunim i babait të saj Sabiani me Marselin.

Zgjedhja e së bijës si modele në një këngë ku ai vetë i këndon një dashurie të humbur, u duk goxha e çuditshme në fillim.
Sot, Sabiani sqaroi se kjo në fakt, nuk ishte një zgjedhje e tija, por kënga është një bashkëpunim me krijuesin Ervin Gonxhi, i cili e ftoi Sabianin ta këndonte.
 
I ftuar tek Rudina, ai u shpreh:
 
“Është një këngë e kompozuar nga dikush tjetër. Unë thjesht shkova në studio.”, u shpreh Sabiani.
 
“Ti do të kishe marrë një modele tjetër?”, e pyeti Rudina.
 
“Po po”, u përgjigj Sabiani.
 
Në këtë intervistë, Kejsi u shpreh se ka dëshirë të largohet nga imazhi prej modeleje.
 
“Unë e kam shumë pasion muzikën. Dua t’i përkushtohem seriozisht. Fotot mund t’i bëj edhe për qejf.”, u shpreh ajo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 18:49

Ditën e djeshme, Shqipëria u trondit pas tërmetit të fuqishëm që ra me epiqendër në Adriatik.Të shumta ishin dëmet që u bënë nëpër ndërtesa dhe teksa priten lëkundje të tjera më të lehta, aktori Romeo Veshaj ka vendos

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranua

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e