BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Gossip

Zhaklina u fotografua duke u puthur me një mashkull, Kristi zbulon bisedat me opinionisten e "BBVA": Kur jemi takuar më ka thënë...

Zhaklina u fotografua duke u puthur me një mashkull, Kristi zbulon bisedat

Opinionistja Zhaklin Lekatari ishte një ndër fanset më të mëdha të Kristit, gjatë kohës që ai ishte pjesë e “Big Brother VIP”.

Pas përfundimit të formatit, ajo e shprehu hapur simpatinë për të, megjithëse, pas kohë më pas u fotografua duke u puthur më një mashkull misterioz.

I ftuar në rubrikën “Mos i bjer me Top”, Kristi sqaroi se mes tyre ka një marrëdhënie shoqërore, ndërsa shtoi se janë takuar disa herë. Ai tha se i ka dhënë çokollata, si gjest shoqëror. Sa i përket mashkullit misterioz, Kristi tha se Zhaklina i ka folur për të, dhe ai beson se mes tyre mund të lindë diçka.

“Kam komunikuar me Zhaklinën, i kam dhënë çokollata belge. Nuk ishte në kuadër romantik. Kaluam 5 muaj bashkë. Ishim profesionalisht të lidhur. Ishte thjesht një gjest profesional, shoqëror. Kemi pirë dhe dy kafe. Nuk isha xheloz. Unë u kënaqa për Zhaklinën. Më tregoi si qëndronte situata kur u takuam. Ata shkojnë shumë si çift. Nuk e njoh. Më ka thënë që ai është shumë i mirë. Besoj se mund të zhvillohet diçka aty.”- tha Kristi.