BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x

Gossip

Zhaku i habit të gjithë, quan Tean dashnore të Luizit, reagon ashpër konkurrentja

Zhaku i habit të gjithë, quan Tean dashnore të Luizit, reagon

Zhaklin Lakatari filloi t’u prezantohej shqiptarëve fillimisht si blogere e një portal mbi seksin, ndërsa sot u ka dalë si opinioniste në Big Brother VIP duke fyer rëndë shumë prej vajzave në këtë reality show, pavarësisht se më parë mbronte të drejtat e grave.

Gjatë mbrëmjes së sotme duke komentuar marrëdhënien mes Luizit, Kiarës dhe Teas, Zhaklina e vuri këtë të fundit në vëndin e dashnores së Luizit duke marrë si të mireqenë se po ndërhynte në një çift të konsoliduar.

“Edhe çifti po luan, edhe dashnorja po luan”, tha Zhaku duke ngjallur reagimin e fortë të Teas, por një kërkim falje nuk erdhi kurrë për një deklaratë kaq fyese në një program ku shihet nga shumë persona.

Më të lexuarat