BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Zhduket pa asnjë gjurmë aktorja e njohur, miqtë të shqetësuar ngrenë alarmin

Zhduket pa asnjë gjurmë aktorja e njohur, miqtë të

Tanya Fear, e cila është bërë e njohur me rolin e saj në “Doctor Who” ka humbur kontaktet në Kaliforninë Jugore. Aktorja u pa për herë të fundit në zonën e Hollywood Bowl të Los Anxhelosit më 9 shtator. Miqtë e saj kanë bërë apel në mediat sociale në përpjekje për të gjetur aktoren.

Tanya është e njohur për audiencën në Mbretërinë e Bashkuar për rolin e saj si Dr Jade McIntyre në Doctor Who.

“Mikesha jona Tanya është zhdukur. Ajo u pa për herë të fundit në zonën e LA më 9/9/21. Askush nuk e ka parë apo dëgjuar prej saj që atëherë. Publikoni foton e saj me hashtagun #FindTanyaFear për të ndihmuar në gjetjen e saj.”, tha një mik i saj.

Tanya është e njohur për publikun për rolin e saj si Dr Jade McIntyre në Doctor Who. Tanya, e njohur edhe si Tanyaradzwa, është rritur në Londër dhe aktualisht jeton në Los Angeles.

Zhduket pa asnjë gjurmë aktorja e njohur, miqtë të

Më të lexuarat