Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Zhduket’ Flor Mumajesi!

Postuar: 13/11/2018 - 18:11

Flor Mumajesi prej më shumë 2 muajsh nuk shihet askund në publik. Postimi i fundit në Instagram është ai i datës 19 gusht ku shfaqet në një foto me një mikun e tij, ndërkohë që nuk dihet se çfarë ka ndodhur me krijuesin e “Threedots” gjatë kësaj periudhe apo se me çfarë është i angazhuar ai. Megjithëse vet Flori nuk është shfaqur publikisht këto muaj, për të është folur pavarësisht.

Para pak javësh emri i tij u përmend në lidhje me një modele e cila ishte shtatzënë dhe babai i fëmijës u përfol se ishte pikërisht Flor Mumajesi. Muzikanti nuk reagoi aspak lidhur me thashethemet, të cilat i mohoi vet protagonistja.

Por ndërkohë që Flori ‘ka humbur gjurmët’, fansat e tij nuk e kanë harruar aspak, përkundrazi. Gjatë kësaj kohe emri i tij është lakuar së tepërmi për shkak të ngjarjes së bujshme që ka ndodhur me ish-partneren e tij, këngëtaren Elvana Gjata, e cila u përfshi në një sherr me armë në zonën e ish-Bllokut.

Ndonëse nuk kishte asnjë lidhje me ngjarjen, e shkuara e krijuesit të shtëpisë muzikore “Threeedots” dhe lidhja e tij me këngëtaren shqiptare bëri që shumë fansat të reagojnë ashpër kundër kësaj të fundit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.