BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

“Zhduket sapo i përmend emrin?”, Greg Rama habit me postimin: Kush e gjen dot…

“Zhduket sapo i përmend emrin?”, Greg Rama habit me postimin:

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu duket se kohët e fundit pret një përgjgije nga dikush. Në rrjetin e tij social Instagram ai poston foto dhe thënie, të cilat lënë të kuptojnë se pret t’i flasë dikush. Por mesa duket deri më tani nuk ka ndodhur.

Pas postimit të disa ditëve më parë, Gregu sot ka pyetur një gjeagjëzë: Kush e gjen dot…Çfarë zhduket sapo i përmend emrin?

Por nuk ka bërë “tag” askënd dhe nuk ka nuk ka deklaruar asgjë publikisht për ndonjë romancë të re. Megjithatë rikthehemi tek gjeagjëza, ju e gjeni dot çfarë është?