BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Zhytet për herë të parë! Gazetarja e njohur e Top Channel demonstron në lidhje direkte aventurën nga deti Jon, zbardhet çfarë nuk u pa ‘LIVE’

Zhytet për herë të parë! Gazetarja e njohur e Top Channel

Këto ditë vjeshte janë mundësia e fundit për ata që duan ta provojnë detin ndryshe dhe ata që shmangën plazhin në kulmin e fluksit turistik.Sportet ujore janë për guximtarët dhe të apasionuarit pas zhytjeve në ujërat e detit Jon.

Një zhytje është alternativa që thyen rutinën e qëndrimit në shezlong dhe përveç adrenalinës ofron një tjetër dimension të përjetimit të detit.

Zhytet për herë të parë! Gazetarja e njohur e Top Channel

Gazetarja e Top Channel, Kristi Gongo  e cila është në një turne në bregdetin shqiptar këtë fundjavë, demonstroi sot “live” në lidhje direkte ekperiencën e saj të parë të zhytjes me pajisje për zhytësit amatorë.

Zhytet për herë të parë! Gazetarja e njohur e Top Channel

Video tregon se çfarë nuk u pa “live”, pas realizimit të zhytjes së parë.

Më të lexuarat