Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Zot na ruaj mendt e kokës!", trashëgimtarja e Top Channel poston foton seksi, ndjekësit i kapin detajin aspak normal dhe e bëjnë 'për një lek'

Postuar: 12/06/2019 - 22:50

Lori Hoxha, trashëgimtarja e TCH komentohet shumë në mediat rozë për jetën e saj personale, sidomos lidhjen me Vis Bajraktarin.Fotot e saj joshëse që poston herë pas herë në profilin e saj në Instagram, marrin shumë pëlqime, por nuk mungojnë as kritikat.

Në foton e fundit që ka postuar, ajo ka marrë shumë kritika për belin, ku shumë ndjekës e kanë akuzuar për Photoshop dhe stërhollim. Disa të tjerë e kanë akuzuar dhe se ka hequr brinjë.
 
Disa prej komenteve:
 
Zot na ruaj mendt e kokës! Janë bo robt si kukulla plastike!”
Sa brinjë ke heq moj e shkretë…gjynah i madh moj motër pse sajohesh kshu…”
Qyqaa ku e ke belin moj çupë?? Mos e hollo kaq shumë kur rregullon fotot.”
Auuuu sa e shpifur.”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio Lako, të cilët u vunë përballë njëri-tjetrit në intervistën ‘Këndi i së vërtetës’.

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade

Postuar: 15/06/2019 - 22:14

 Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së sotme në ‘Xing

Postuar: 15/06/2019 - 20:06

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha mahniti me veshjen në ditëlindjen e kunatit të saj Ledion

Postuar: 15/06/2019 - 17:07

Pak minuta më parë, vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ka publikuar një foto me vëllain e saj Zaho

Postuar: 15/06/2019 - 13:28

Jonida Vokshi ka thyer një tabu në televizionet shqiptare, duke ftuar të fejuarin Besnik Krapi në