Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zv.kryeministri flet për të dashurën gazetare: Nuk bashkëjetojmë, por... (Foto)

Postuar: 23/05/2019 - 20:08

  Zëvendëskryeministri italian Luigi di Maio, foli për marrëdhënien e tij gjatë programit “Stasera Italia” në Retequattro. Prej disa muajsh Di Maio ka bërë publike marrëdhënien e tij me gazetaren Virginia Saba.

 
Ai tha:
 
Ne jemi së bashku prej disa muajsh dhe jemi ende në fazën e muajit të mjaltit. Unë jam shumë i dashuruar. Nuk bashkëjetojmë, por kur mundemi të jemi së bashku në shtëpi. Të paktën nata është një moment për të qenë së bashku. Jam shumë i lumtur për këtë sepse më jep forcë “.
Gjithashtu edhe gazetarja ka folur rreth marrëdhënies, në revistën Chi:
 
Premisat janë të gjitha. Ne jemi të dashuruar çmendurisht, por qetësisht çdo gjë do të shkojë në vendin e vet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 13:55

Këngëtarja shumë e komentuar në media prej vitesh, për karrierën, por edhe për jetën private, Çiljeta Xhilaga ka çuar sot Fernandon në klasë të parë dhe sigurisht emocionet kanë qenë të mëdha në këtë ditë të rëndësish

Postuar: 16/09/2019 - 13:41

Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka bërë një surprizë të veçantë të dashurës së tij në ditën e lindj

Postuar: 16/09/2019 - 13:00

Ishte bashkëshortja e Lorik Canas , Monica zbuloi lajmin e bukur me anë të një postimi në Instagr

Postuar: 16/09/2019 - 12:47

Ndarja e këngëtares së njohur, Adele nga bashkëshorti i saj Simon Konekci ka qenë në qendër të vë

Postuar: 16/09/2019 - 12:02

Prej ditësh është diskutuar marrëdhënia mes dy këngëtarëve të cilët shqueshin për miqësinë e tyre

Postuar: 16/09/2019 - 11:44

Balerina Hueyda El Saied, është emocionuar  teksa ka çuar të birin në klasë të parë në Lukse

Postuar: 16/09/2019 - 11:36

Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina B